Hyppää sisältöön

Eläkeliiton Keski-Suomen piirin keilakisat Keuruulla 23.10.2026_tulokset

 

MIEHETP1P2P3YHTHdpYHT
1JUHA HÅRD23716523763933672
2JUHA JÄRVINEN21021121263336669
3KARI NOTKONEN19319918157324597
4JUHA TUUNANEN19115221555830588
5JUHA SAUKKOMAA20517116854442586
6RISTO HOLMALAHTI16918118753748585
7REIJO LÄNKINEN17317615250166567
8PAULI OLLIKAINEN16118017751848566
9OLLI PARKKONEN14917817450160561
10RAIMO RANTA-AHO14020716651342555
11URPO AHO15718316950939548
12HARRI TAKANEN18217516952621547
13PEKKA MATTILA14717916849451545
14PEKKA SALMI15515915447866544
15TAPIO MÄKINEN17216814648651537
16VEIKKO VILJAKAINEN15015718649336529
17ESKO KIVINEN15716416048148529
18ERKKI VAHTOLA14914517446860528
19JARMO SMURA17516115449033523
20VEIJO ETELÄAHO16515515747745522
21HARRI SANTALA15417316148830518
22OSMO KÄRKKÄINEN12614815943384517
23MARKKU NIIRANEN16017813447242514
24KARI TUOMELA15616612345569514
25MARKKU LEPPÄNEN20312213445951510
26MAUNO TUOMISTO15815511542881509
27MARTTI PEKKANEN18114415748227509
28MATTI JUVONEN14914615645157508
29REIJO HARJULA13418914847130501
30ESKO HIETANEN14913914443266498
31MIKKO JUKOLA13016912041975494
32ALPO KANSANAHO15814513744051491
33RAIMO MÄNTYNEN12715314242269491
34MATTI REINIKAINEN16513513943951490
35JOUKO LAINE12514816143454488
36MARKKU KANERVISTO14614016545136487
37PAULI LAURILA15914714845433487
38PAULI IKONEN11316515343151482
39KARI RANTALAINEN12812519044324467
40TEUVO PERÄMÄKI12414417043827465
41SULO LAVIA13211913238381464
42KARI RAUTAVA13013213039260452
43HANNU KARSTUNEN14612913440942451
44VESA LESKISENOJA10314615340242444
45ARI SILEN13514212840524429
46KARI VIITANEN15112210437748425
47JUHANI AHONEN11713711036448412
48MATTI SORSA124849730551356
49MATTI KORHONEN93959728563348
50JOUKO KANKAINEN1351028131821339
        
NAISET
1EEVA-LIISA TIKKANEN14616216647463537
2TARJA HALME15815017248054534
3ANNA-LIISA VIITANEN11919115046042502
4ELMA JUVONEN13414614442469493
5RIITTA REIJONEN1541341944829491
6ULLA NIEMINEN13018113144242484
7RITVA LIUS13116612442133454
8PIRKKO SALMINEN12612113938648434
9IRJA VACKER13812910837554429
10ELLI HYTÖNEN13910411836166427
11MIRJA HIEKKANEN12212010634866414
12HELI SOIDINMÄKI12812512237530405
13RITVA VANHALA124849730551356
14RAUNI KARSTUNEN771079628036316
(Vieritä taulukkoa nähdäksesi lisää sisältöä)

Jaa tämä artikkeli